Jeugddienst - 11 maart

Op 11 maart is er weer een jeugddienst. Het thema is: ‘Geloven is topsport’ Met de Olympische spelen in het achterhoofd, zie je dat samen een doel halen niet altijd vanzelf gaat. Sprekers zijn oud voetballer Ardon de Waard en ds. Van Halsema Ook zal er natuurlijk muziek zijn, deze wordt verzorgd door Rise Up. Het belooft een mooie dienst te worden, iedereen is welkom! De jeugddienst vindt plaats in de Gereformeerde kerk, Lomanlaan 7, te Geldermalsen, om 19.00u. Tot dan!

jeugddienst 11 03 2018 beamer


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...