Jeugddienst 14 januari

Vervolgde kerk

Zondag 14 januari is de eerste jeugddienst van 2018 over de vervolgde kerk. Geert van der Zeeuw zal hierover spreken. Durf je kleur te bekennen? Wat betekent het als je niet zomaar kunt geloven en denken wat je wilt? Durf je te staan voor je geloof? De dienst wordt muzikaal begeleid door het gospelkoor Ichthus uit Vuren. Van harte welkom!

Locatie: Gereformeerde kerk Lomanlaan 7
Aanvang: 19.00

jeugddienst 14 01 2018 def


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...