Jeugddienst - 12 november

Waarom ben ik hier eigenlijk op aarde? Is er een doel met mijn leven, en zo ja, wat is dat doel dan? Speelt mijn geloof daar een rol in? Dit zijn vragen die jou misschien wel eens bezighouden. Dat komt goed uit, want daar zal het in de jeugddienst van 12 november over gaan! Herman Boon, bekend om zijn succesvolle kinder- en jeugdwerk, zal over dit onderwerp spreken tijdens de dienst. De band Aeolisch komt de muziek verzorgen, en de catechesegroep van groep 7 en 8 heeft meegeholpen bij de voorbereiding van de dienst.


We zien je graag op zondag 12 november, om 19 uur in de gereformeerde kerk in Geldermalsen! (Ds. R. Lomanlaan 7). Tot dan!

201711 Jeugddienst


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...