Jeugddienst 9 april

Op 9 april is er weer en jeugddienst in de Gereformeerde Kerk.
Dit keer is het een speciale jeugddienst, verzorgd door theatergroep No More Lies.


Wat je te wachten staat?

No More Lies is een flitsend, eigentijds christelijk totaal-theater voor tieners, jongeren en (jong-)volwassenen met humor, spanning and more ... Op een eigentijdse manier word je geconfronteerd met het christelijk geloof en met je eigen leven. Mime, muziek, sketchbord, goocheltrucs, liederen and more ... en alles ondersteund met licht-, en geluidseffecten. In een flitsend tempo komen de basiselementen van het geloof naar voren: je wordt flink wakker geschud.

De kernboodschap: Het liefdevolle verlossingswerk door Jezus Christus, Gods Zoon.

No More Lies windt er geen doekjes om ... No More Lies = geen smoesjes meer, geen leugens…

Dus welkom op 9 april om 19.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de ds. Lomanlaan 7, in Geldermalsen. De toegang is gratis.


Geldermalsen poster Into the Air A5 1


Laatste Nieuws