Jeugddienst - 12 februari !!!

jeugddienst 12 02 2017 def

 

 Zip Your Lip


Zondag 12 februari is er weer een jeugddienst in de Oostkerk, Klepel 4a in Geldermalsen. De dienst heeft als thema ‘Zip Your Lip’ en is voorbereid door de groep van ‘Diepgaand ei’. Ds. Krol is de spreker; de band Rise-Up uit Geldermalsen verleent muzikale medewerking.


‘Diepgaand ei’ start een sponsoractie voor kinderen in Angola, Lesothe en Zimbabwe. Jongeren tussen 12 en 24 jaar vasten 24 uur en hebben als doel om 20.000 kinderen te helpen. Voor maar € 25,- kan al één ondervoed kind geholpen worden!! Voor informatie: Heleen Krol (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of Iris den Hartog (06-21994262).


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...