Zip Your Lip 2017

ZipYourLip

Hoi,

Wij zijn Heleen en Iris en wij willen, zoals sommigen van jullie al weten, in februari iets organiseren waar we jou voor nodig hebben.  Wij doen mee aan de organisatie ‘Zip Your Lip’. Zip Your lip zet zich in voor kinderen in Afrika:

“Dit jaar komen we in actie voor kinderen in Angola, Lesotho en Zimbabwe. Met het geld dat jij en duizenden andere jongeren ophalen, willen we 20.000 kinderen helpen. Zij gaan elke dag met honger naar bed en zijn zwaar ondervoed.”

De bedoeling is dat we 24 uur met z’n allen niet gaan eten (water en thee (zonder suiker) mag wel). Iedereen laat zichzelf sponsoren en zo willen wij zoveel mogelijk geld ophalen! Voor maar € 25,00 kan er al één ondervoed kind geholpen worden.

 

Tijdens deze 24 uur durende actie gaan we natuurlijk veel leuke spellen doen, films kijken (neem leuke films mee) en nog veel meer! Het doel waarom we daar vierentwintig uur lang niet eten, mogen we niet vergeten. Daarom gaan we tijdens de actie hier ook dieper op in!

Na de actie gaan we heerlijk eten met elkaar en vervolgens sluiten we af met de jeugddienst die over het thema ‘zip your lip’ gaat!

We hopen heel erg dat jij mee wilt doen om de kinderen in Afrika te helpen!! En natuurlijk mogen al je vrienden ook meedoen :)

Meedoen : 

Tijd en datum:

  • 11 februari 17.00 uur – 12 februari 17.00 uur
  • Eten 17.00 – 18.30 uur en jeugddienst vanaf 19.00 uur
  • Locatie: Den Dries (gebouwtje bij de Oostkerk)

Laat ons even weten of je meedoet vóór 1 februari:

 

Hoe laat jij jezelf sponsoren? 

  • Ga langs de deuren en leg uit wat je gaat doen (veel mensen zijn bereid om een steentje bij te dragen aan een goed doel). Leg duidelijk uit wát je gaat doen en vraag of diegene je wil sponsoren.
  • Familieleden zijn vaak ook bereid om je te sponsoren (ga je ooms en tantes langs op elke verjaardag)
  • Post een bericht op Sociale Media (Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter etc.) waarin je uitlegt wat je gaat doen en vergeet dan niet te vragen om een bijdrage ;)

Doneren / sponsoren : 

Deze actie sponsoren is erg eenvoudig. Gaan naar de volgende site en doe je donatie : https://zipyourlip.worldvision.nl/school-kerk/pkn-geldermalsen

 

 


Laatste Nieuws