Kinderkerstfeest 2016

kerstposter liggend

Op zondag 18 december a.s. vindt in de Gereformeerde Kerk aan de Emmalaan in Geldermalsen het jaarlijkse Kinderkerstfeest plaats, georganiseerd door de kindernevendienst van de 3 PKN-kerken in Geldermalsen.

Het thema is "Wijzen uit het Oosten". Remy van Keulen neemt ons op een ludieke wijze mee op weg naar Bethlehem. Remy noemt zijn manier van vertellen "improvisatietheater". Iedereen is van harte welkom, dus kom en doe mee met dit theater en beantwoord de vraag "hoe kan ik zelf een lichtje zijn voor de mensen om mij heen?".

De kerk is open vanaf 18.15 uur en de viering zelf begint om 18.30 uur.

Voor de allerkleinsten (0-4 jaar) is er een speciaal peuterkerstfeest.

Jij komt toch ook?

Graag tot dan!


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...