VBF - Running Dinner 

In de hersftvakantie is er op 20 en 21 oktober voor alle kinderen van 4 t/m 12 jaar een VakantieBijbelFeest in De Pluk in Geldermalsen. Ben je ouder dan 12, niet getreurd want speciaal voor jullie (12 - 20 jaar) organiseren we een Running Dinner op vrijdagavond (21 oktober). Je fiets met een groepje van gerecht naar gerecht (voorgerecht op adres 1, hoofdgerecht op adres 2, toetje op adres 3). Gezelligheid en lekker eten gegarandeerd!!!!!

Zin om mee te doen als eter of als koker? Geef je dan snel op bij Carla, zie poster voor mail-adres of telefoonnummer.

 

Flyer Running Dinner VBF


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...