Jeugddienst!!! 9 oktober

Op 9 oktober is er weer een jeugddienst. Het thema is: ‘Twijfel: twijfel en geloof, wat moet ik ermee?!’ Iedereen twijfelt wel eens, over welke kleren je aantrekt en wat je gaat doen in het weekend. Maar ook kun je twijfelen aan je geloof. Want, wat geloof ik nou eigenlijk? Klopt het allemaal wel wat ik geloof? Hoe ga je daar dan mee om, wat doe je dan? Hierover zal Reinier Sonneveld spreken. Hij heeft hier een boek over geschreven (‘Het voordeel van de twijfel’). Ook zal er natuurlijk muziek zijn, deze wordt verzorgd door Matthias van Rijswijk en zijn band. Het belooft een mooie dienst te worden, iedereen is welkom! De jeugddienst vindt plaats in de Oostkerk, Klepel 6 te Geldermalsen, om 19.00u. Tot dan!

http://reiniersonneveld.nl/werk/het-voordeel-van-de-twijfel/

  

jeugddienst 9 oktober

 


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...