17 September, Start zaterdag

Uitnodiging vossenjacht liggend

Op de startzaterdag is er voor alle kinderen en jeugd van de PKN-kerken in Geldermalsen een vossenjacht. We hhopen op een grote opkomst van zowel jongere kinderen als oudere kinderen. Een speciale oproep ook voor de tieners om gezellig mee te komen doen. Jullie hulp is ook hard nodig! Jullie kunnen samen met een groepje jongere kinderen in het centrum van Geldermalsen op zoek gaan naar onze vossen!
 
Aansluitend is er een gezamenlijke BBQ en zangworkshop. Meer informatie daarover is te vinden op de Zondagsbrief en in Appèl.
 
Tot de 17e!!!
 
O ja, we zoeken ook nog vossen... wil je meedoen neem dan contact op met Lida of Annelies (zie afbeelding voor mail adressen)

Laatste Nieuws

  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...