13 maart is er weer een jeugddienst!

Op zondag 13 maart om 19.00 uur is er weer een jeugddienst in de Oostkerk, Klepel 4a. Het thema van de dienst is "Hier sta ik, ik kan niet anders". De spreker in deze dienst is ds. Sophie Hofstee uit Doorn. Aan deze dienst werken de jongeren van de basiscatechisatie mee. De muziek wordt verzorgd door het gospelkoor Ichthus uit Vuren. Na de dienst is er gelegenheid om samen nog wat na te praten onder het genot van drinken met iets lekkers erbij.

Jeugddienst maart 2016 concept1kopie


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...