Op 10 november is er een jeugddienst. Het thema is: Wat zie jij?

Je kijkt naar iets, je ziet alles in een keer duidelijk, of toch niet? Vaak ontdek je meer als je nog eens kijkt. Ds. Van Halsema helpt je om eens anders te kijken. Het Interkerkelijk Jeugdkoor Challenge zorgt voor de muziek. Iedereen is welkom! De jeugddienst vindt plaats in de Gereformeerde kerk aan de Emmalaan te Geldermalsen, om 19.00 uur. Tot dan!

jeugddienst 10 november 2019 defkopie


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...