Bijbel : de film is beter !?

jeugddienst 6 oktober 2019 def

Na een lange zomervakantie is op 6 oktober de eerste jeugddienst van het seizoen! Het wordt een inspirerende dienst over hét boek dat christenen zo belangrijk vinden: de Bijbel! Hoe mooi dat soms ook klinkt, het is ook een boek dat veel vragen oproept. Wat is de Bijbel voor boek, waarom is het eigenlijk zo belangrijk voor christenen, waarom kunnen we erop vertrouwen dat dit het Woord van God is? En wat kunnen wij in ons dagelijks leven nu met al die oude teksten?

Herken je jezelf in deze vragen? Of heb je gewoon zin in een dienst met mooie muziek? Wees dan welkom op 6 oktober om 19 uur in de Gereformeerde kerk in Geldermalsen (Ds. R. Lomanlaan 7). Carolina Blokland leidt de dienst, en de muziek wordt verzorgd door de band Relion. Dat belooft wat!

Tot dan! :)

 


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...