#fail?

Wat je doet is nooit goed genoeg: op school, met sporten, met plaatjes op Instagram….  Heb je dat idee wel eens? En dat je denkt dat je de enige bent die onhandige dingen doet? De bijbel staat vol met deze mensen en heeft ook mooie antwoorden. Marije van den Berg heeft hier van alles over geschreven en kan je er veel over vertellen. Wil je hier meer over weten? Kom dan naar de jeugddienst op 16 juni  om 19.00 naar de Centrumkerk in Geldermalsen. De band 4-tune zorgt voor de muziek. 

jeugddienst 16 06 2019 beamer


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...