Zondag 10 maart 2019 is het weer zover, de jeugddienst! Het thema van deze jeugddienst is ‘Wat een kunst’. De bijbeltekst die in deze dienst centraal staat komt uit Jona 3. Anders dan normaal vragen we jullie om voor deze dienst je mobiel mee te nemen! De spreker van de dienst is ds. G.J. Krol en de muzikale begeleiding wordt gedaan door de band Relion. De catechesegroep van klas 1 – 2 heeft meegeholpen met de voorbereidingen. Locatie is de Centrumkerk, Kerkstraat 36 in Geldermalsen. Iedereen is van harte welkom! We zien jullie graag 10 maart om 19.00 uur!

jeugddienst 10 03 2019versie 2


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...