Christen zijn in deze tijd kan soms een hele uitdaging zijn. Soms voel je je misschien alleen; er zijn zoveel mensen die helemaal nergens in geloven, of een andere godsdienst aanhangen dan de jouwe. Wat betekent het christendom dan tussen al die andere geloven? Kan jij als christen het verschil maken? De jeugddienst van 10 februari staat in het teken van deze vragen. Hans Borghuis zal hierover spreken, gospelkoor SHINE verzorgt de muziek en jongeren uit klas 3 en 4 hebben meegewerkt aan de voorbereiding.

De dienst begint om 19 uur, in de Centrumkerk in Geldermalsen (Kerkstraat 36).
Je bent van harte uitgenodigd, hopelijk zien we je dan!

Poster jeugddienst 10 februari 2019


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...