Op 11 november is er weer een jeugddienst. Het thema is: ‘Wat doe jij?’ De wereld iets mooier maken, dat willen we allemaal wel. Maar wat kun je doen en hoe doe je dat? En hoe kun je dat vanuit je geloof doen? Nieuwsgierig? Kom langs!

Ook zal er muziek zijn, deze wordt verzorgd door de band Breakfree Worship. Het belooft een mooie dienst te worden, iedereen is welkom! De jeugddienst vindt plaats in de Centrumkerk Kerkstraat 36, om 19.00u. Tot dan!

jeugddienst 11 november 2018 0


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...