Vraag je je wel eens af hoe een ontmoeting met God zou zijn? Zou dit op een bijzonder moment gebeuren? Wat gebeurt er in die ontmoeting en wat betekent dit voor jou? Heb je ook weleens van dit soort vragen? In de eerste jeugddienst van het nieuwe seizoen met het thema ‘Once upon a time’ kom je hierachter! We zien je graag op 14 Oktober 2018 in de Centrum kerk, Kerkstraat 36, 4191 AB Geldermalsen. Het begint om 19.00 uur en er is muzikale begeleiding van de band Rise Up uit Geldermalsen. Tot dan!

jeugddienst 14 10 2018 def 2kopie


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...