Jeugddienst 17 juni

In Geldermalsen wordt op zondag 17 juni (dus dit keer de 3e zondag van de maand) om 19.00 uur een jeugddienst gehouden in de gereformeerde kerk . Het thema van de dienst is 'Ben jij een Christen ...?' Het zal in deze dienst gaan over Christenvervolging wereldwijd. Over de vrijheid die wij hier in ons land genieten, waar we ons vaak niet eens bewust van zijn.

Tussen 25 en 30 juni zal er een project zijn in de Centrumkerk, waarbij de Bijbel in haar geheel zal worden gelezen. Tijdens de dienst wordt hier meer over verteld en kun je je ook inschrijven. Voor meer informatie zie: www.leesdebijbelhelemaal.nl/

De spreker in deze dienst is ds. Krol. De muziek wordt verzorgd door Ted Nuhaan en band.

Poster Jeugddienst 17 06 18


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...