Jeugddienst 13 mei

Komende 13 mei is er weer een jeugddienst. Het thema is 'God vinden in de stilte' en de spreker zal Wim Grandia zijn. Ben jij/bent u benieuwd naar meer en naar hoe je je stille tijd in kan vullen zonder dat het saai wordt? Kom dan naar de jeugddienst! De dienst is in de kerk aan de Ds. Lomanlaan 7 te Geldermalsen. De band is Lifenote en de dienst begint om 19.00 uur. Hopelijk tot dan!

jeugddienst 13 05 2018 def


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...