Jeugddienst - 8 april

Ben je weleens gepest? Heb je weleens iemand gepest? Waarom pesten mensen eigenlijk? Hoe past pesten in het geloof? Deze vragen heb je jezelf misschien wel eens afgevraagd. Dat komt goed uit, want daar gaat de jeugddienst van 8 april over! Ds. Krol zal over het thema ‘Pesten? Dat is heel gewoon’ spreken tijdens de dienst. De band Ichthus Praise Band verleent muzikale medewerking en de catechese 1-2 heeft meegeholpen bij de voorbereiding van de dienst.

We zien je graag op zondag 8 april, om 19 uur in de gereformeerde kerk in Geldermalsen (Ds. R. Lomanlaan 7). Tot dan!

Poster 8 apil 2018


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...