Wat?

Tijdens deze catechese vervolgen we onze ontdekkingstocht naar de relatie met God door samen bezig te zijn. Nu lezen we een aantal aansprekende verhalen uit het nieuwe testament. Er is aandacht voor de boodschap van Jezus – woorden en daden, meer dan het gewone, horen en doen!
Uiteraard vertalen we dit naar het leven van alledag. Wat betekenen de gelijkenissen? Hoe kun je dit toepassen op school, op de sportvereniging, met vriendjes? Ook komen de feestdagen uit het kerkelijk jaar aan de orde.

Voor wie?

klas 1 & 2 voortgezet onderwijs (13-14 jaar)

 

Wanneer?

Zie kalender

 

Waar?

In de pastorie, Koninginnelaan 3

 

Contact?:

Ageeth en Gerard Krol

 

Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...