Wat?

Op deze leeftijd heb je het vaak heel erg druk. Is het niet met studie, dan wel met een (bij)baan, sport en vrienden, om over uitgaan enz. maar niet te spreken. Tijdens de catechese gaan we concreet bekijken wat we met onze relatie met God kunnen in deze levensfase. We doen dit aan de hand van een aantal thema’s die te maken hebben met jullie leefwereld. Er is veel ruimte voor eigen inbreng. In de thema’s leggen we voortdurend de link met wat dit betekent voor je eigen ontwikkeling in geloof. We praten over dingen waar je anders niet over praat en we durven dingen die je anders misschien niet in je hoofd zou halen!

Voor wie?

klas 3 & 4 voortgezet onderwijs (14-16 jaar)

 

Wanneer?

zie kalender

Waar?

In de consistorie van de Centrumkerk (ingang aan de zijde van de Blokker)

 

Contact?:

Anne van Rossum  

 

 


Laatste Nieuws

  • Aftermovie PaasChallenge 2020

    Gelukkig vinden we ook nieuwe manieren om contact te houden en een leuke activiteit te doen! https://www.youtube.com/watch?v=MdU2TqMWD0w Aftermovie...
  • Jeugddienst - 15 maart 2020

    Jeugddienst - 15 maart 2020

    Vraag jij je wel eens af wat de wil van God is in ons leven? Zou jij ook wel is willen weten wat...