creche3

 

Wat?

Elke zondagochtend is er in het jeugdgebouw naast de kerk oppas voor de jongste gemeenteleden.

 

Kinderen van 0 tot 4 jaar kunnen hier komen spelen, terwijl hun ouders de kerkdienst bezoeken. De kinderen kunnen zelf spelen met het speelgoed dat aanwezig is (onder andere Duplo, een garage, poppen), we lezen samen boekjes of we maken een kleurplaat. Tussendoor gaan we een keer aan tafel zitten om wat te drinken en een koekje te eten. Zo leren de kleinsten in de gemeente elkaar kennen en het geeft ouders de mogelijkheid gezamenlijk naar de kerkdienst te gaan. Als de kinderen 4 jaar worden, krijgen ze een uitnodiging van de leiding van de kindernevendienst om daarheen te gaan. De leiding van de crèche is in handen van een vader/moeder en een tiener uit de kerk.

Voor wie?

Kinderen tussen de 0 en 4 jaar

Wanneer?

Elke zondagochtend

 

Contact?:

Wilt u meer informatie over de crèche of wilt u meehelpen in de crèche, dan kunt u contact opnemen met Claudia van Mersbergen.


Laatste Nieuws